Custom Search

Turizm Haftası Sunu Metni, Şiirler, Yazılar

11 Şubat 2013

Ekteki Dosyanın İçeriğinden Bir Kısmının Görünümü:

Turizm Haftası Sunu Metni, Şiirler, Yazılar

SUNUCULAR : (SKARACAN-.M.BAYRAM)

 Sayın Kaymakamım, Garnizon Komutanım, Belediye Başkanım,

Saygıdeğer Kurum Amirleri, Kıymetli Misafirler, Değerli Basın Mensupları,

             “Bacasız sanayi” olarak kabullendiğimiz turizm, yaşlı dünyamızın taze çiçeğidir. Hepimizin gayet iyi bildiği gibi, ülkemizin zenginleşmesi, tanıtılması, devletimizin güçlenmesi, insanımızın refah içinde mutlu bir şekilde yaşayabilmesi için çok büyük bir öneme sahiptir.

             Birçok medeniyete beşiklik etmiş, bu medeniyetlerden kalma çok zengin bir tarihi mirasa sahip, doğal güzellikleriyle bir cenneti andıran, aynı anda dört mevsimi yaşayabileceğimiz, kıtalar arasında bir köprü konumunda olan ülkemiz, turizm zenginlikleri bakımından dünyanın sayılı merkezlerinden biridir. Bizim için gurur verici bir gelişmedir ki, bu alanda her geçen gün daha büyük adımlar atılmakta, turizm potansiyelimiz sürekli artmaktadır.

           Bu konuya toplumumuzun ilgisini çekmek, hedefleri, yapılan çalışma ve tanıtımları yurda ve bütün dünyaya duyurmak amacıyla her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında “Turizm Haftası” kutlamaları yapılmaktadır.

         Okulumuz Anadolu Ticaret ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi olarak bu kutlamalara bir nebze olsun katkıda bulunmak gayesiyle hazırlamış olduğu Turizm Haftası kutlama programına hoş geldiniz diyor, hepinizi saygıyla selamlıyoruz.

             Sayın Kaymakamım, Programı arz ediyorum:

……………….

Dosyanın Tamamını İndirmek İçin Tıklayın

A. Mesut Bayram

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.